| fshfahydfts a întrebat:

Hei! Pe 2 noiembrie am avut ultimul contact sexual, nu si-a dat drumul in mine. Suntem in 25 si mie inca nu mi-a venit ciclul. Am sanii putin întăriți. Am facut teste de sarcina, au iesit negative. Am suferit de candidoza si acum o luna am fost racita jos. Are vreo legatura? Ce inseamna asta? De ce nu mi vine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Nu sunt nici pe departe... cunoscator in domeniu (specialist cu atat mai putin), dar
mi se pare ca esti intr-o tona si jumatate de stres, stresul poate influenta serios ciclul, daca incep cu gimnaste de performanta care sunt presate EXTREM, o sa crezi ca problema ta e minora happy

| Florin_Andrei_Ducu_1996 a răspuns:

Comform internetului o sa mori. Pot primi funda acum?

| Florin_Andrei_Ducu_1996 a răspuns:

Comform internetului, vei muri. Imi pot primi funda acum?

| fshfahydfts explică (pentru Florin_Andrei_Ducu_1996):

Păcat că scrisul tău lasă de dorit...