| julia0123 a întrebat:

a folosit cineva vreun produs impotriva caderii parului de la Kallos? mai exact ma refer la : Tratament pentru par CAROTA 1000ml
– recomandat pentru păr gras. Stopează îngrăşarea părului, lăsându-l mai moale şi curat o perioadă mai lungă. Folosirea pe o perioadă îndelungată poate stopa căderea părului.

Asta am gasit pe net dar nu stiu daca va functiona sau nu..ma ajutati?batting eyelashes sau alte tratamente? dar in afara de cele facute acasabig grin multumeescbatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi mai bine la un medic specialist sa-ti recomande ceva mai bun.
Impotriva caderii parului iti recomand sa incerci asta:
o lingura de gaz, o lingura rom, o sticluta de vitamina A(uleioasa), un galbenus de ou.Amesteci bine, aplici pe parul spalat, incepand de la radacina spre varfuri.Lasi timp de o 1/2 ora, clatind apoi foarte bine parul.
Tratamentul se poate face la 2 saptamani.
Te pup!

| Spintecatorul27 a răspuns:

Aceasta problema o am si eu si din cele ce observ functioneaza, nu-mi mai cade parul. Un sampon foarte bun ar fi L'oreal Paris(Elseve) e foarte bun. Succesc. Funda? :*