| Cor1nnnaa a întrebat:

Hei :* TPU am o problema... mi-au aparut niste bubite/cosuri phbbbbt e tot spatele aproape. as vrea cu ce as putea da [ct mai natural] sau orice. sa imi mai dispara fiindca nu pot purta nimic cu spatele mai gol straight face va rog help, funda + vot,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DhEnNu a răspuns:

Aici te pot ajuta eu :l si eu am pățit-oooo și e foarte nașpaa!
1. Bate 3 ouă intr-o farfie.
2. După ce le-ai batut bine roagă pe cineva să te ungă bine, bine de tot pe tot spatele.
3. După ce te-ai dat pe spate pune o folie/pungă și lasale 10-15 minute!
După 1-2 zile o să vezi că o să ai un spate de învidiat!
Baftăăăăăă!

| Cor1nnnaa explică (pentru DhEnNu):

Serios? big grin pun folie pe tot spatele? fara aer deloc? sau? thinking :*

| DhEnNu a răspuns (pentru Cor1nnnaa):

Da. Si o sati treaca :*.