| LorenaAnca a întrebat:

De ce transpir foarte mult in palma si ce as putea face sa nu mai transpir? De exemplu,daca tin telefonul in mana cateva minute,sunt foarte transpirata in palma si este destul de enervant.
P.S.: Nu stiu daca este categoria corecta, va rog sa ma scuzati daca am gresit. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Pai din cauza stresului sau si datorita ca te consumi prea mult poti sa stai mai linistita si sa ai rabdare funda?