| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de 3 saptamani mi-am facut si eu un canal de Youtube legat de anime-uri.
Si as vrea sa aud cateva pareri de la voi si critici sa ma ajute pentru a face ma face bun.
Totusi daca va place ati putea sa va si abonati :)
Lasati mai jos critici bune, multumesc anticipat.
Primul episd : https://www.youtube.com/watch?v=pOzGo2ojwjA
Apropo scuzati-ma daca am gresit categoria nu stiu la ce se incadreaza intrebarea.

5 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Nu sunt fan anime dar ai o calitate foarte bună, atât video cât și audio. Încearcă ca pe viitor să-ți faci o emblemă pentru canalul tău și să schimbi intr-o-ul cu ceva legat de anime. Îți urez mult succes! P.S: Am lăsat și un mic like și subscribe, chiar dacă nu sunt de mine animurile happy

| TheSeventhSin a răspuns (pentru ElSueno):

Ma bucur extrem de mult sa aud asta mai ales ca nu esti fan anime dar tu tot ai apreciat munca mea prin like si subscribe.
Daca ar exista asa de multi oamenii cum sunteti voi ar fi nu stiu, poate ar fi mai multe canale deschise cu idei ce sunt practicate doar in alte tari.
Eu mi-am dorit sa deschid canalul asta din faptul ca-mi plac anime-urile iar un canal de genul in romana facut numai pentru asa ceva eu n-am gasit din pacate.
Cum ziceam multumesc frumos pentru sustinere happy (Am sa iau in calcul tot ce mi-ati zis)

| MorganaM a răspuns:

Wow, e chiar super canalul! arata ca unul profesionist! si am urmarit unele destul de populare, de aceea pot spune ca te pricepi happy e o singura problemuta : daca poti pe viitor sa dai muzica putin mai incet. nu foarte, doar putin mai incet.
felicitari ca stii sa prezinti clar si consic si iti urez mult spor in continuare! kiss

| TheSeventhSin a răspuns (pentru MorganaM):

Doamne ce ma bucur sa aud asta happy
Am auzit nu de mult de la cineva ca nu s-ar uita nimeni la canalul meu... si m-a cam facut putin trist lucrul asta dar cand vad ca, chiar exista oameni care se uita si ma ajuta le multumesc mult.
Multumesc frumos pentru sustinere happy (Urmatorul episod care apare Marit o sa fie mult mai calitativ din cateva perspective)

| MorganaM a răspuns (pentru TheSeventhSin):

winking mult spor sa ai!