| IamCorina041996 a întrebat:

As dori si eu o parere. Mi-am facut analizele de sange, tot setul. Au iesit foarte bine. Apoi la cateva zile dupa am avut o raceala. durere in gat...nas infundat si de cateva zile am o durere asa in partea stanga sub coaste uneori urca sus asa in piept si ma inteapa din cand in cand nu mereu. Care ar putea fi cauza? Sa fie ceva de la inima? Nu am alte simptome. Doar acea senzatie de junghi, intepatura nu stiu cum sa o numesc.
Mentionez ca nu ma inteapa cand respir sau ceva. Imi mai da asa un impuls cateodata dar de vreo 4-5 zile.
Multumesc.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| crysty1222 a răspuns:

Durerea poate fi de la muschii abdominali, mai ales daca stai mult la PC intr-o pozitie incorecta sau daca ai tusit mult pe perioada in care ai fost racita. Daca nu trece in cateva zile cel mai ar bine ar fi sa mergi la medicul de familie.