| Huidu_Elena_1975 a întrebat:

Care ar fi greutatea ideala la 1.66? Eu am 46 de kilograme. Ese buna greutatea mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Esti un pic slabuta, greutatea ideala este de 55-56 kg

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde si ce varsta ai. Dar oricum la aceasta inaltime sa ai sub 50 este putin.

| andrei1237 a răspuns:

Ar trebui sa ai 56 de kilograme.Se face in general inaltimea-10.Este slaba!

| Huidu_Elena_1975 explică:

Pai,ma pun pe treaba. Acum mananc, da mananc, dar nu ma ingras deloc.