| Roxana_1758 a întrebat:

Duc o lupta cu kg in plus big grin! Vreau sa dau 4 kg jos mai exact in 2 saptamani maxim!
Tin o dieta pana luni care functioneazabig grin, si de luni incep sa mananc sanatos cum m-am obisnuit pe parcursul dietei, doar ca de kg in plus am cam scapat dar nu scap de colacei, burtica si picioarele cam grosute!
Azi m-am apucat de sarit coarda happy si am facut 1000 de sarituri! Problema e ca de luni incepe scoala si nu voi putea face in fiecare zi!
Intrebarea mea e cam cate calorii pot arde pe zi cu saritul corzi si daca imi va scade burtica si colaceii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EuAli a răspuns:

Te poti duci la sala, alergi sa zicem o tura dus-intors pana la scoala si inapoi, dar si saritul corzii face bine happy