| xAndraa23 a întrebat:

Imi cade foarte mult parul, si a devenit extrem de rar si subtire. Niciodata nu pot sa spun ca am avut cine stie ce par, dar totusi era mult mai mult decat este acum. Daca s-a confruntat vreunul dintre voi cu aceasta problema care este solutia? Ce as putea sa folosesc sau sa fac? Va rog sa ma ajutati pentru ca sunt disperata din cauza asta. Chiar ma simt foarte dezamagita de felul in care arata parul meu, sau ce a mai ramas de el. As prefera o solutie cat se poate de rapida si de eficienta. Multumesc anticipat❤️

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, cel mai bun tratament E sa te duci la un medic dermatolog sa sa vada care este problema, nu-ti fie frica, doar ei sunt in stare sa te ajute in situatia asta, degeaba vei incerca "tratemente minune" lasate de utilizatorii TPU!