| Mihaelaa98 a întrebat:

Pe partea laterala a nasului, fix langa nara, mi-a aparut o iritatie, nu stiu de la ce e, dar sunt niste mici umflaturi din care de dimineata mi-a iesit putin lichid transparent, cand apas ma doare si e foarte rosie zona. Faza e ca se vede cat de cat umflata nara cand ma uit in oglinda, asta daca stau sa analizez cu atentie. Cu ce as putea sa mi dau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Aia sunt porii care au produs prea multa grasime si acum se inflameaza ( si dau pe afara), solutia: simplu, storci acea portiune de piele, o sa iasa un lichid si dupa aceea isi revine la loc.