| Adriana200514 a întrebat:

M-am trezit de dimineata cu zona unde apar cioarxanele putin umflata si rosie. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

rolling on the floor Din ce dictionar ai luat cuvantul?

| darrio2007 a răspuns:

Ce-s alea cioarxane?

| GabyT10 a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de cioarxane, cu toate ca imi suna ca si cand ai vrea sa spui cearcane. Daca ar fi vorba de cearcane, sigur iti vom putea da un mic sfat.

| Afurisenia a răspuns:

Daca am sti ce sunt "cioarxanele" poate am ghici si ce ai.