| cristinabya a întrebat:

HEi TPU... Stiti cumva. cum as putea sa imi inving teama de dentist? Adica. mai mult imi e frica sa nu ma doara. DAu funda! PLizz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! b Din start nu trebuie să te duci cu această teamă, dacă medicul este bun, nu vei simti durerea deloc, i ti spun din experientă, eu am un dentist super, are o mină ușoară, chiar si injectia nu o simt. Ce problemă ai la dantură? Ai de scos? Sau de tratat? Ce virstă ai? Sper că te am putut ajuta, succes si nu i ti fie frică.

| cristinabya explică (pentru CristiDinBucuresti):

Heii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cristinabya):

Heii, cum ti se pare răspunsul meu? Dacă am gresit cu ceva te rog să mă ierti.

| cristinabya explică (pentru CristiDinBucuresti):

Este ok stai linstitwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cristinabya):

Sărut mîna, multumesc pentru fundă