| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau suplimente care contribuie la creșterea in inaltime mai rapida. Nu vreau sa imi recomandați sporturi de genul înot, volei, baschet etc. Sunt adolescenta, fata, nu am nevoie de răspunsuri rautacioase. Merci anticipat! Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Nu lua suplimente! Mai bine sport cum ai spus tu. In general inotul e f.bun slabesti si astfel poti sa slabesti, fara sa transpiri, iar rezultatele se observa in general mai repede. Si daca slabesti prin inot te mai poti inalta! Bafta big grin