| ghnfhjfkbn1356 a întrebat:

:X vreau si eu niste sfaturi cum sa scap de cosurisad. am incercat zeci de creme dar nici una nu a functionat sad. vreau foarte mult sa scap de cosuri si asi incerca pana si leacuri babesti. ajutati`ma va rog:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| denisseioana a răspuns:

Buna, iti dau sfatul ast pentru ca m-am confruntat cu astfel de probleme si am avut ajutor(mama e medic)..am folosit de la farmacie skinoren, este un unguent..si am avut rezultate vizibile in scurt timp. te pup si sper ca ti-am fost de folos!

| Pol_Sasshha_1990 a răspuns:

La mine cel mai bun leac a fost...argila.
o gasesti la farmacie aprox. 80 bani plicul.amesteci cu apa si iti faci masca...iti usuca un pic tenul.dar trec cosurile.iar cand da sa iti apara unul pui numai pe el o cantitate considerabila de argila cu apa...si il lasi cat poti tu de mult (si o noapte intreaga)si da inapoi
la mine a functionathappy