| Brillianced a întrebat:

Heii! Am 17 ani jumate, 45 de kilograme si 1.62.Credeti k sunt prea slaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Crytek6 a răspuns:

La 1.62 si 45 kg nu esti slaba laughing) esti perfecta

| dannyy96 a răspuns:

Nu as spune asta, pentru ca eu la fel ca tine am 45 de kilograme si 1.62, si cred e bine.Dar oricum unele persoane te pot vedea slaba, iar altele ca esti normala asa cum esti.in privinta la aceasta poti sa nu-ti faci griji, important e ca tie sa-ti placa asa cum esti.happy