| Rama89 a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa am la 22 de ani si 1.62 cm? Eu am 46.6 dar mi se spune ca sunt prea slaba, eu as vrea sa am in jur de 44-45 kg. E putin, e mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

Eu cred ca r trebui sa ai cam 55
e cel mai bine, cel mai sanatos, sa ai si forta in tine,
eu asa credhappy
succes in continuare
pup

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ar trebui sa ai minim 49. In mod normal ar trebui sa ai 50-52 de kilograme. Esti subnutrita.

| perfusion a răspuns:

Mai pune 5-6 kilograme pe tine! La varsta ta e normal sa ai 51-52.

| TpuNoName123 a răspuns:

Cred că ar trebui sa ai 50winking