| 0Andreea4 a întrebat:

Heii! happy
Deci. am putina celulita si as vrea sa scap de ea. ca na' vine vara si vreau la plaja :3. M-am apucat de facut sport, dar as vrea si o dieta echilibrata. Nu vreau mancaruri sofisticate sau alimente pe care le gasesc destul de greu. Vreau sa stiu cam ce ar trebuie sa mananc si ce nu.
In cat timp pot scapa de celulita (e putina big grin)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Clax a răspuns:

Incearca aceste sfaturi din urmatorul articol http://www.slabescu.ro/dieta-pentru-plaja-supranumita-si-dieta-bikini/
Nu stiu cat or sa te ajute, dar incercarea moarte nu are.

| Unicubeii a răspuns:

Mănâncă doar ce creste in zona ta natală. o sa dea roade.