| catyyyycatyyyy a întrebat:

Buna,TPU,in special fete! Am 14 ani si am celulita..pe fund si pe coapse..am incercat sa beau multa apa...am facut sport...degeaba vreau cat mai repede sa scap de ea..vine vara..si imi e rusine sa merg la plaja cand am celulita si la 14 ani..va rog spuneti-mi ce as putea face?

2 răspunsuri:
| AlecCusca a răspuns:

Ati auzit de Didinel?

| ondina17 a răspuns:

Hei deci va trebui sa renunti o perioada de timp la dulciuri la mancare fast-food sa faci 1-2 ore sport in timp sa bei 1-2 litri de apa pe zi si sa mananci numa legume si fructe spor la treaba pupici sper sa te ajute raspunsu meu