| AnneMariie a întrebat:

Heii! Mi-au aparut de ceva timp cateva vergeturi pe sani si fund si au inceput sa se intinda, se raspandesc din ce in ce mai mult, cine ma poate ajuta cu niste sfaturi.adica sa-mi spuna ce trebuie sa fac..ca sa-mi dispara. Am auzit de foarte multe ori ca nu le pot face sa dispara doar daca sunt un roz(rosu)..sau mov(violet). dar mie nu mi-au aparut asa,au inceput sa-mi apara de prima data albe si nu stiu cum sa scap de ele. Sunt foarte complexata de acest lucru,iar vergeturile in sine sunt foarte hinoase. Va rog ajutati-ma. Ce creme trebuie sa iau,sau ce trebuie sa fac, dar sa dea rezultat sigur. Astept raspuns. Multumesc frumos. Fundita!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| omuletulofficial a răspuns:

Du-te la medic! FARA rusine femeie buna!