| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. am avut o besica langa anus iar acum sa spart si a ramas o gaura mica si curge un lichid urat mirositor. ce sa fac sa imi treaca? Cand se va inchide inapoi acea gaura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Spala locul c u ceai de musetel apoi cu pelin, si ar fi indicat sa ceri un sfat m edicului de familie ori la farmacie.
O seara bunahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Vasy1998 a răspuns:

A iesit din ea ceva subtire ..asemanator cu o rama dar e subtire subtire ...nu se misca. A iesit din gaura. Iar mai sus pana incep fesele intre ele mi-a iesit ceva ca un cos e rosu ...are ceva negru in capul lui. Ce este... ma sperie chestiile astea.e prima oara cand mi se intampla.