| Drogatacuvise a întrebat:

Heiiiii! am 13 ani si am pistrui pe fata straight face si nu stiu cum as putea sa scap de ei am folosit castraveti... lamaie creme si diferite cosmetice straight face|. dar nu mi-au trecut
Am nevoie de niste sfaturi dau FUNDA :d;;;;batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,mai bine incearca sa te accepti asa cum esti, persoanele cu pistrui chiar au un farmec aparte, in viziunea multora sunt chic, sunt sexy happy mie una imi plac, eu am, dar as vrea mai multi happy In fine, singua solutie sa scapi de ei este peelingul chimic, este o metoda costisitoare dar cu rezultate foarte bune, prin aceasta metoda iti 'distruge' pur si simplu straturile superficiale ale pielii fortand-o sa se regenereze, cu metoda asta poti scapa de toate imperfectiunile pielii, inclusiv cosuri, riduri etc. Crede-ma cu acele creme sau castraveti, lamai etc nu o sa scapi de ei. Am mai avut prietene care tot asa au incercat dar nu au avut rezultate, nu vreau sa te descurajez, dar asa e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah si app, nu stiu daca la varsta ta este recomandat un asemenea tratament destul de dur pentru piele cum e peelingul chimic, mai asteapta poate cu timpul o sa iti mai dispara din ei, stii ca ei cu timpul, cu inaintarea in varsta dispar, nu in totalitate, dar unii dispar.

| alin503 a răspuns:

Va trece cu timpu nu poti sa treci de la o zi la alta

fnd?