| DenisaŞtefaniia a întrebat:

Heiz TPU!
Vreau sa pun o intrebare mai stupidalaughing, dar chiar vreau sa stiu raspunsul.
Atunci cand iei o pastila ( din aia invelita in carcasa de plastic sau stiu eu ) cum se elimina plasticul ala? thinking
DAU FUNDA:*!(scuze de cateogrie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Bagă una într-un pahar cu apă și afli răspunsul. Și ține cont că în stomac nu e doar apă.

2 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Se descompune in stomac

| IrinelRaducan a răspuns:

"Plasticul" ala e facut din ceva anume, care se topeste la contact cu lichidul din stomac.Ia o pastila din aia, scoate praful din ea, si mestec-o ca pe guma...se topeste? Funda?