| MadaRamona a întrebat:

Hello tpu...deci am o problema: de vreo 4 zile ..ma trezesc deodata din somn pe la diferite ore 4, 5 dimineata etc.Normal ca adorm inapoi dupa vreo jumate de ora,dar e cam stresant deja, din ce cauza? de obicei dorm destul de bine... Fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elliana534 a răspuns:

Depinde cum te trezesti, transpirata? Cosmaruri ceva detalii sa-ti pot raspunde concret.

| MadaRamona explică (pentru Elliana534):

Ma tresesc normal..nu am cosmaruri sau ceva de genul doar ca ma tresesc deodata din somn pe la 4, 5 si nu cred ca din cauza unei zgomot, adica poate fi de la stres sau?

| Elliana534 a răspuns (pentru MadaRamona):

Stresul, sau inima. Ti s-a intamplat ceva sa te marcheze, fumatoare? alchool consumat in ultimele 7 zile?

| MadaRamona explică (pentru Elliana534):

Inima...crezi? nu nu fumez sau beau... oricum mersii happy poate e de la schimbarea asta de fus orar oh go on?

| Elliana534 a răspuns (pentru MadaRamona):

Posibil, in 1 sapt ar trebui sa treaca