| LXandro a întrebat:

Hello TPU,

Stie careva o sursa cu produse naturiste pentru afectiuni hepatice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

SC pronapic srl (www.pronapic.ro) are un astfel de magazin foarte bun.

| Oana92 a răspuns:

Verifica daca Interferonat de la Dacia Plant e indicat in afectiunea pe care o ai. Gasesti pe site-ul lor toate informatiile. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanmatei33 a răspuns:

Salut,

Uite aici gasesti o gama diversificata de produse pentru afectiunile hepatice http://naturiss.ro/13-afectiuni-hepatice

Funda?