| anonim_4396 a întrebat:

Help! Ma doare foarte tare burta. putin mai jos de sani, cand ma aplec ma doare si mai tare.cand apas pe ea sau cand respir repede... M-a luat durerea brusc! sad Si ma simt asa slabita, parca mi se face rau. Ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Iti recomand gropamicina o data la 6 ore si parastazol, o data la 8 ore. De asemenea, e recomandat sa faci impachetari cu namol, pentru ca asa organismul tau o sa se obisnuiasca cu pamantul. In concluzie, DU-TE LA URGENTE!

3 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Nu inteleg de ce ai reactionat asa urat, din tot ce am scris trebuia doar sa retii ca trebuie sa mergi la medic. vroiam sa evidentiez ca pare o problema destul de grava - e adevarat, intr-un mod nu prea "ortodox" - dar, asa sunt eu. Ca sa nu mai zic ca, in contradictie cu reactia ta, mi-ai dat funda pentru care nu am de ce sa iti multumesc - nu imi trebuie funde - Daca vroiam funda iti dadeam un raspuns de genul: "Problema ta pare una destul de grava. Eu zic ca ar trebui sa mergi repede la urgente, inainte sa ti se intample ceva rau - nu am vrea sa patesti ceva, pentru ca esti una dintre noi, dintre TPU - isti. Multa sanatate iti doresc". Suna altfel, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti varza rau de tot. pisamas pe tine si glumele tale de ***. multumeste-mi pentru funda! PISATULE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai dreptate, am reactionat urat, in momentul ala eram si nervoasa.Dar n-am inteles dc mi-ai raspuns asa, sunt si eu un om am si eu probleme si am intrat pe TPU pentru ca aveam nevoie de ajutor, adica de un raspuns. Chiar tu ai scris pe profil ca lasi raspunsuri urate pentru cei care pun intrebari de rahat. Ti s-a parut ca intrebarea mea a fost chiar asa de rahat? Oricum iti multumesc, si imi cer scuze happy