| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Help me Please! Buna de ce ma inteapa asa cateodata aici in partea stanga a capului de exemplu m-a durut azi la scoala ( cand ma trezesc asa dimineata, obosita, ma simt bleaga si ametita) si doar acum ma mai intepat sau de exemplu ma intepat alaltaieri si doar azi inca odata ce ziceti pot sa am cv :-s? La multi ani gheorghe georgiana! si restul Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| costellodonatz a răspuns:

Lipsa vietii sexuale si a limbii romane afecteaza, de cele mai multe ori, partea stanga a capului. Cele doua merg mana in mana.

| b3bitsa a răspuns:

Buna. pai e cam naspa, asa a inceput si la mine sada inceput sa ma doara capul tot asa, si intr-o zi la scoala, dp ora de sport am lesinat. La spital mi s-au facut toate analizele si nu imi gaseau nimic, pana ce am facut un RMN, si acolo m-am ales cu o hemoragie hipofizara straight face Deci nu vreau sa te speriu, dar ar fi bine sa faci si tu un control, asta poate fi din cauza ca te-ai lovit la cap mai demult sau stiu eu. nu e de joaca. Numai bine! :*