| rihannna a întrebat:

de cateva zile ma simt ft rau.sunt ametita tot timpul iar cand ma ridic din pat sau dupa scaun indiferent daca ma ridic brusc sau lent ma inteapa ceva in partea stanga a capului si in fata si ametesc.
+ ca de cateva zile imi e greata de mancare si nu am pofta sa mananc nimic.
Atzi mai patit careva asa ceva? va rog sa-mi spuneti. Mi-e frica sa ma duc la doctor... poate e doar ceva banalitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Sigur este o problema cu ficatul,pentru ca simptomele se potrivesc.
Stresul este de vina mai ales, urgent la doctor! Nu ai de ce sa-ti fie frica, o sa fie bine.bafta!

| Emeraude a răspuns:

Eu nu cred ca e doar o banalitate, si chiar de-ar fi asa, tu te duci la doctor cand nu mai poti, de urgenta? Poate ai trecut printr-o perioada de efort psihic si/sau fizic, ti-ai supra solicitat organismul. Mergi la doctorul de familie pentru o consultatie, daca este cazul iti va da trimitere la un specialist.
Multa sanatate si ai grija de tine! happy pupici