| Monyyyyy a întrebat:

Hey am fost azi să îmi fac analize hormonale și pentru ele trebuie să fiu în perioada menstruatie, am fost am făcut și m-au sunat ca m-ai au nevoie de o sticluță de aia, oare o să îmi afecteze analizele având în vedere ca trebuie să merg marțea viitoare și atunci nu voi mai fi la ciclu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce nu i ai intrebat pe ei te doare gura? Suna i si asta sa i intrebi.

| Monyyyyy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu zic să nu comentezi fără rost, oricum mi-au luat 2 monstre, și am plătit nu am încotro, și sunt niște asistente ele nu știu ce a cerut doctorul

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Monyyyyy):

E plina lumea de cretini daca nici asistentele alea nu stiu atunci de unde sa stim noi

| Monyyyyy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu ce să fac ca sunt proaste, puteau să mă sune după o oră sincer, bine ca dau o grămadă de bani doar așa, totuși sper să folosească alea 2 sticluțe pentru ce e important

| AlexCriss2000 a răspuns:

Nu afectează cu nimic.