| Laly_4113 a întrebat:

Hey, as vrea sa stiu cam ce alimente pot manca astfel incat sa imi mentin greutatea(nu sa slabesc) si din alimentele mai nesanatoase cam la cat timp am voie sa mananc macar o data?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Iata un exemplu de mic dejun pentru a slabi in sanatate. Sper sa te ajute.

http://www.cura-de-slabire.net/......-greutate/

| patty32 a răspuns:

Pt a te mentine trebuie sa te ghidezi dupa "piramida alimentelor"
Uite:
http://www.aptamil.ro/files/image/piramida_alimentara(1). jpg
Vezi.:)
Cele din varful piramidei nu inseamna ca trebuie evitate, dar cu siguranta iti trebuie cantitati mici:)

| vasifrumi a răspuns:

O data pe zi cartofi cu un ou e sanatas dar trebuie si sa mananci mancare gatita