| AtmaKhan a întrebat:

Hey, aveti idee ce ar putea fi niste umflaturi rotunde pe exteriorul narilor? Nu au o culoare diferita fata de cea normala a pielii, dar pur si simplu sunt niste mici umflaturi circulare, usor proeminente, care au aparut subit in mod simetric pe ambele nari, insa pe nara stanga umflatura e putin mai vizibila. Stiti ce ar fi putut cauza aceste umflaturi si cum pot scapa de ele? Sunt adolescenta, credeti ca e vorba de o schimbare majora de forma a nasului? As vrea sa stiu ce pot face ca sa se dreneze de tot... multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vanytt a răspuns:

Nu cred ca e vorba de vreo schimbare a formei nasului. Poate doar te-a ciupit ceva sau sunt cosuri infundate (asta daca te si dor cand le atingi)