| anonim_4396 a întrebat:

Hey azi m-am jucat cu cainele meu si înghițit un fir de păr de la el, ce mi se poate întâmpla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

laughing nimic, relaxeaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic grav, dar ai grija sa nu inghiti mai multe!; D

| VladGH a răspuns:

Vei avea raspunsuri ca trebuie sa pleci la medic, controale. Eu zic ca nu iti va fi nimic stai linistita, uneori inghitim fire de par fara sa imi dam seama si nu ne este nimic.

| CranK71 a răspuns:

Trebui operatie sa scoti de urgenta firul de par daca nu vei avea probleme de indigestie

| micutzafinetze a răspuns:

Nimic stai linistit/a