| raul123raul1raulll a întrebat:

Hey, de foarte mul timp, când mă trezesc dimineața, am la ochi ceară galbena, mai nou îmi și lăcrimează ochii. Știți care e problema? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Problema o afli in urma unui consult! Sa descrii ce ai aici pe TPU, unde nici nu exista medici(activi) nu inseamna consult.

| gabicoo a răspuns:

Mergi la un medic.

| DrMihailoviciS a răspuns:

Mergeti la un medic de familie, eu am avut pacientii cu aceleasi simptome ca ale dvs. si de obicei aveau doar o supraexcitare a glandelor meibomiane, unii aveau ulcer cornean... Fara un consult nici un doctor nu va poate oferii un diagnostic clar