| nino1995 a întrebat:

Am o problema si vreau sa stiu daca a mai patit cineva si ce a facut, imi lacrimeaza ochii, cand ma trezesc dimineata si dau de lumina imi lacrimeaza de parca as plange si mimse mai intampla cand mai stau pe tableta asa putin(cand nu sunt afara sau la liceu stau ori pe tableta ori pe telefon), ce as putea sa fac, care sunt cauzele, efecte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rebecca123 a răspuns:

Pai ori ai racit ori esti alergic la ceva.Du-te la doctor si iti va da niste picaturi pentru ochi in caz ca esti alergic la ceva.