| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De la infecție urinară sau probleme cu stomacul poți avea dureri in dreapta langa buric ( durerea persista de mult timp)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Ar putea fi vorba despre probleme cu apendicele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi o răceală la ovare (in cazul în care ești fată) sau chiar apendicită. Îți recomand să-ți faci un control!

| Speranta12 a răspuns:

Eu de la o infectie urinara am ajuns si la febra! Nu neglija, mergi la medic.

| Jiju a răspuns:

In dreapta buricului se afla si apendicele, eu ti-as recomanda sa te consulti cu un medic sa fii sigura ca nu ai apendicita, caz in care trebuie sa te operezi, dar sa speram ca e doar raceala la ovare

| alma200033 a răspuns (pentru Jiju):

Am făcut consultația și nu este deoarece doare de câteva luni bune