| Ely3 a întrebat:

Hey dragilor. am o intrebare puppy dog eyes
Sapunul cu sulf este bun pentru cosuri? Voi l`ati incercat? De cate ori trebuie folosit pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoByTzU123 a răspuns:

Da este foarte bun si eu folosesc. eu i-au de 3 ori pe zi si deja mi-au disparut cateva cosuri

3 răspunsuri:
| pafpap a răspuns:

Pai sa iti spun cum sta cu cosurile. daca te speli pe fata de 5-6 ori pe zi, in max 3-4 zile iti va trece.cosurile alea au nevoie de grasime ca sa se dezvolte, iar tu daca le iei toata grasimea nu se mai dezvolta, se usca si daca dupa ce se usca nu mai apar o saptamana. inseamna ca ai scapat definitv

| Semy_5699 a răspuns:

Sapunul cu sulf este foarte bun pentru problemele cu acneea.Eu il foloseam dimineata si seara. Fundita?big grin