| MynameisRoxana18 a întrebat:

Hey....eu sunt Roxana.Am 17 ani si 1, 71 înăltime...incerc de trei luni sa slăbesc si nu reusesc.Am incercat o grămadă de diete,sport, înfometare....Nu reusesc... vreau ca rezultatele sa se vada in exterior...am inca o luna pana incepe sc... vreau sa fac o impresie buna...Ma puteti ajuta va rog?. chiar imi doresc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Buna! Daca ai maxim 61 de kg sa stii ca nu esti grasa. Fetele trebuie sa aiba forme.Nu sa fie piele si os.Eu am 1.75 si 65 de kg si sunt foarte bine asa. Daca vrei atat de mult sa slabesti nu manca decat o felie de paine pe zi.Painea ingrasa foarte tare.Nu manca paste.Nu bea sucuri acidulate. Fara mancare de tip fast-food.Cate kg ai? Sunt curioasa.batting eyelashes

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Deci, tu esti Roxana si ai 17 ani si 1, 71. Si cate kg ai in prezent? Interesant este faptul ca numele tau este stefania55555

| Ripley a răspuns:

Alergat in fiecare zi si mancare doar cat sa supravietuiesti. renunta la paine neaparat.