| bebbe97 a întrebat:

Heii TPU am 16 ani 1.60 inaltime si 53 de kg. si vreau sa slabesc! dar fara diete sofisticate sau infometare. imi puteti da,, ceva antural"? FUNDA

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Doamne, ce mi-as dori sa am cat tine, eu am 1, 61 si 65 de kg (supraponderala). Tu ai cu 3 kg mai mult 1, 60-10=50 kg. Deci esti bine, vara asta cu siguranta vei mai slabi (pentru 3 kg nu are rost sa slabesti). Pastreaza dietele pentru minewinking.

| bebbe97 explică (pentru doreal):

Paii da. dar eu si sora ema suntem gemene si ea are 45 si vreau si eu sa ajung la aceeasi greutate

| doreal a răspuns (pentru bebbe97):

Sora ta ar trebui sa se ingrase 2-3 kg, am cautat pe net si tu esti la greutatea normala si sora ta este subponderala iar eu supraponderala. Deci de aici singura care trebuie sa slabeasca sunt eu, singura care sa se mentina esti tu si singura care mai trebuie sa puna putin e sora ta. laughing lamurita?