| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ma poate ajuta cineva cu niste informatii legate de operatia de rinoplastie. De exemplu varsta de la care se poate face, clinici bune (eventual si cateva nume de doctori ), si pretul. M ar ajuta foarte mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Se poate face de la orice varsta, daca ai avut un accident si esti desfigurat nu conteaza varsta. In rest, daca esti minor/a iti trebuie acordul parintilor si trebuie un rinoplastician pediatru, mai greu gasesti asa ceva. Clinici si preturi nu stiu. Preturile difera mult de la clinica la clinica, oricum. Si cred ca se stabileste in functie de operatia propriu-zisa si ce vrei tu mai exact sa faci.