| AnonimDedicat a întrebat:

Hey, revin cu o întrebare e normal să am junghiuri din spate până în piept cand respir fara sa se oprească durerea? Uneori mă ține și câte o săptămână o durere de asta de jos de sub coaste se duce in sus și doare rău când respir sau stau drept, asta mi se întâmplă la 2-3 săptămâni și durează câteva zile sau o saptamana până îmi trece dar peste câteva săptămâni iar mă apucă o criza de asta de junghiuri. Ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun sfat e sa mergi la medicul de familie

| SoHappy a răspuns:

Nu e normal, mergi la medic