| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Sunt foarte îngrijorată!
Am 12 ani și nu am menstruație. Problema nu este aceasta, problema este că de aproape 8 luni îmi curge acea secreție vaginală și de la un timp miroase foarte urât.
Este ceva rău în asta sau este normal?
Va rog raspunsuri cat mai repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bianca777 a răspuns:

Mie mi-a venit menstruatia la 14 ani si aveam si eu acea secretie care mirosea. Si eu eram îngrijorată, dar de cand mi-a venit menstruatia nu pot sa zic ca am mai avut problema asta. Acum, daca miroase foarte urat nu stiu daca e tocmai ok. Poti sa vorbesti si cu mama ta! Sănătate!