| criXxXtina a întrebat:

Am eu o mica-mare problema, coloana mea e dreapta pana la gat, dar la baza gatului are o deformatiune inspre interior(din cauza faptului ca bancile noastre ne vineau pana la genunchi cu spatiul pentru ghiozdan si am avut si clasa mica si eu incercam sa raman dreapta dar trebuia sa imi aplec capul foarte tare ca sa vad macar ce scriu acolo), iar de la deformatiunea aceea am in cu oasele o intorsatura inapoi fiindca nu pot sta mereu cu capul inspre jos, si nu stiu cum sa fac sa revina la normal, deoare ce e foarte inconfortabil cand ma uit spre cer ceafa craniului atinge deformatiunea aceea de coloana, am incercat sa dorm pe spate dar e aproape inposibil pentru mine. Dati-mi un sfat, ce sa fac? Pentru fata chiar si pentru un baiat arata foarte urat daca coloana nu e dreapta.
Va rog ajutati-ma!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Operatie chirurgicala daca au bani parintii sa o plateasca, altfel ramai asa