| Iuganu_Laura_1998 a întrebat:

azi dimineata, am mancat un covrig si apoi muuuulte cirese (cam crude si nespalate) + cateva capsuni. ce se poate intampla? :/ ma cam doare stomacul... Funda+vot :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Just4boy a răspuns:

Nu ti se poate intampla nimic, stai linistita.
Stomacul te doare ca ai mancat prea multe laughing

2 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Sa faci diarie daca te doare stomacul bea niste lapte dar vezi sa stai acasa ca o s-a cam stai pe vc

| Barbura_Dora_1992 a răspuns:

Pai, in cateva ore o sa iti treaca, pentru ca, cum ai mancam mult stomacul nu a digerat tot. deci nu are nimic ce sa ti se intample laughing