| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna. E buna supa la plic(supa cu preparare rapida)? Ce se poate intampla daca mananci aproape in fiecare zi? Am un prieten care mananca foarte des si imi fac griji pentru el sa nu isi strice sanatatea. Am mancat si eu de cateva ori pentru ca m-a pus si pe mine sa mananc sa vad daca imi place, dar mereu ma doare stomacul dupa ea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buna la gust e, ca e plina de chimicale.
buna la organism nu e ca e plina de chimicale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Junk food. Pe românește, rahat.

| ReddY25 a răspuns:

Nu am mancat, nici macar gustat asa ceva

| StoicAnalysis a răspuns:

Are chimicale, si aditivi deci nu e buna pe termen lung.

| 4evergentleman a răspuns:

Riște să dezvolte cancer cred

| sbsjsjsndnnrnr a răspuns:

Atunci nu mai manca.Si eu mananc supa la plic dar maxim 1 data pe luna nu zilnic. Daca iti place supa la plic mananca doar 1 pe luna sau 1 data la 2 saptamani si daca si atunci te doare burta incearca sa nu mai mananci.Numai bine!