| Andreea_Monica_1978 a întrebat:

cum as putea slabi repede pentru paste? nu mananc tampenii fac sport ce sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai sunt 5 zile, cam tarziu te ai hotarat sa slabesti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Oricum, NU poţi slăbi până sâmbătă ( "pentru paste" )!

Toate cele bune.

| poisonedheart a răspuns:

Draga mea, să slăbești rapid nu e sănătos. Ți-ai putea distruge sănătatea dacă încerci tot felul de diete prostești. Consultă un nutriționist, continuă cu sportul și vei vedea că va da roade. Chiar dacă slăbești mai greu, vei slăbi sănătos. Nu te omoară nimeni dacă de Paște ești puțin mai dolofană, stai calmă. În viață sănătatea e mult mai importantă decât aspectul fizic.