| Ajutor12344 a întrebat:

Hey TPU. De 1-2 a început sa mi miroasă vaginul a peste și mirosul e atât de puternic încât și pantalonii îmi miros… Nu am mâncărimi sau inflamații.Ma spăl zilnic Ce credeți ca ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este o boala cu transmitere sexuala: chlamydia sau Thrihomonas!

Urgent la dermatolog sau ginecolog, sa faci analize de boli cu transmitere sexuala!

| doctorandus a răspuns:

Pe dinauntru vaginul nu se spala.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Vreo infecție vaginala posibil.