| kissyou a întrebat:

De 3 zile ma doare burta in partea de jos in stanga si nu stiu ce este, adica cand ma doare cand nu. Vreau sa stiu daca ar putea fi ceva grav sau nu funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biiutza a răspuns:

Buna. Din cate am inteles ai 15 ani. Vreau sa-ti spun ca si prietena mea a patit la fel, dar mama ei s-a speriat asa ca a dus-o sa o consulte un medic. Medicul i-a zis ca poate fi o mica problema la vezica biliara, sau la pancreas. Deci, nimic grav. Stai linistita:X Funda?

8 răspunsuri:
| kissyou explică:

AM 15 ani si nu fac efort fizic

| Oniiiiiiiiiiiiiiiiiis a răspuns (pentru kissyou):

Mm...daca era in dreapta era apendicita, dar asa NU STIU

| Joey95 a răspuns:

La doctor te-ai dus?happy

| cosmin23a a răspuns:

Poate ai piatra la rinichi sau poate fi splina

| DyDy7432 a răspuns:

La fel mi se intampla si mie si sunt foarte ingrijorata. Poate fi hernie?

| Bogan9028 a răspuns:

faci efort fizic?