| JoinTu a întrebat:

de cativa ani tot am nasul infundat (nu imi curge nasul, doar il am infundat) din ce cauza? Aceeasi problema o are si un prieten...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Da du-te ma la doctor, doamne ce oameni, preferati sa dati banii pe chipsuri si pe sucuri sa bagati in voi ca porcii decat sa va duceti la doctor, auzi tu..de cativa ani, si abia acum te-ai gasit sa intrebi?

| Empathizer a răspuns:

Pot fi diferite cauze. Poate ai polipi, sau rinita alergica, sau altceva. Mergi la un consult ORL.

| JoinTu explică:

Voi nu cred ca ati inteles. am doar nasul infundat. Iar atunci cand mi_l suflu respir normal happy pana se infunda iar... si totul ia de la cap...

| xIuliia a răspuns:

...am avut cv in genu cred..eu zic sa te duci la doctor. Funda? :X te roog?

| ultra a răspuns:

Ai deviatie de sept, asa se numeste. Multe persoane sufera de anomalia si in cazul in care respira bine traiesc linistiti chiar si cu asta dar in cazul in care obstructioneaza buna functionare a respiratiei e nevoie de interventie chirurgicala. Pentru mai multe informatii este bine sa te duci la medicul tau de familie la o consultatiewinking