| dariutzza09 a întrebat:

Recent am fust muscat tde brat de o prietena, putin mai tare, sangele nu a iesit doar s-a inrosit. Acum dupa cateva zile este vanat, dar nu ma doar deloc! Ar trebui sa am duc la doctor? Am auzit ca muscatura de om este mai periculoasa decat muscatura unui animal, si de aia va intreb! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Muscaturile de orice fel sunt periculoase atunci cand strapung pielea, pentru ca microbii din saliva ajung in sange, dar la tine se pare ca nu este cazul.

| ion933 a răspuns:

NU ESTE CAZU doar daca prietena ta este o catea atunci ar trebui sa te ducii la medic

| XmimiX a răspuns:

Nu

| Secret2000 a răspuns:

Am trait s`o vad si pasta

| RedPicture a răspuns:

Nu!