| alma200033 a întrebat:

Hey! Voi cam cate plombe aveți?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

1 ma pregatesc sa o pun pe a doua.varsta 22.

| deeeaqq a răspuns:

Nu am happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, asta da intrebare laughing) vreo 3 laughing)

| brokxy a răspuns:

10 sincer. 3 in partea stanga jos. 2 partea dreapta jos. si vreo 5 sus. Eu am fost la dentist de multe ori. Am 19 ani. Dar pot spune ca plombele astea le-am pus de pe la 8, pana la 12 ani! Si inca nu au cazut sau sa se rupa zici ca am ciment in dinti! rolling on the floor rolling on the floor foarte bun dentistul meu.

| mitzok a răspuns:

Niciuna, am 15 ani, nu am mai fost la dentist de mult dar nu prea vad chestii proaste in legatura cu dintii mei happy