| n0name a întrebat:

Ieri am avut banchet si am avut tocuri.acum am picioarele foarte umflate. Ce fac sa mi se desumfle si sa nu ma mai doara? fundix

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eDDy a răspuns:

Odihna.

6 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Ar trebui sa le tii in sus, de exemplu eu stau in pat cu picioarele sprijinite pe perete, ajuta la picioare obosite si eventual fa-ti si un masaj cu o crema care o ai la indemana. Succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masaj vin să i ti fac?

| n0name explică:

Apa rece nu I don't want to see. deja imi curge nasul si sunt racita.apa cu sare am incercat.altceva?

| andypandy_2709 a răspuns:

Baga-le in apa rece, eu asa fac! de fiecare data merge...succes!

| Aries a răspuns:

Baga-le in apa cu sarebig grin.asa facea mama

| Sanziana88 a răspuns:

Ca sa combati picioarele umflate, citeste acest articol http://www.simptome.org/picioare-umflate-caile-de-atac-de-tratare